Władze do 2016

Kadencja od 25.06.2014 do 02.06.2016:

Zarząd:

1) Grzegorz Siwiec – Prezes,

2) Rafał Dunal – Wiceprezes,

3) Robert Pawłowski – Wiceprezes,

4) Henryka Koperniak – Skarbnik,

5) Andrzej Czubek – Sekretarz.

Komisja Rewizyjna:

1) Sławomir Cieśliński – Przewodniczący,

2) Zbigniew Hojda – Wiceprzewodniczący,

3) Marcin Wiktorzak – Sekretarz.

Kadencja od 17.05.2012 do 25.06.2014:

Zarząd:

1) Andrzej Czubek – Prezes,

2) Grzegorz Siwiec – Wiceprezes,

3) Henryka Koperniak – Skarbnik,

4) Sławomir Cieśliński – członek Zarządu,

5) Rafał Dunal – członek Zarządu.

Komisja Rewizyjna:

1) Tadeusz Klimaszewski – Przewodniczący,

2) Dariusz Sobusik – Sekretarz,

3) Marcin Wiktorzak – członek Komisji Rewizyjnej.

Kadencja od 12.02.2009 do 17.05.2012:

Zarząd:

1) Tomasz Judycki – Prezes,

2) Sławomir Cieśliński – Wiceprezes,

3) Henryka Koperniak – Skarbnik,

4) Zbigniew Hojda – członek Zarządu,

5) Ilrjan Osmanaj – członek Zarządu.

Komisja Rewizyjna:

1) Andrzej Czubek  – Przewodniczący,

2) Tadeusz Klimaszewski – Sekretarz,

3) Hubert Nowak – członek Komisji Rewizyjnej

Zarząd/Komitet Założycielski w okresie od 19.12.2007 do 12.02.2009:

1) Marcin Wiktorzak – Prezes,

2) Sławomir Cieśliński – Wiceprezes,

3) Henryka Koperniak – Skarbnik,

4) Zbigniew Hojda – członek Zarządu,

5) Tomasz Judycki – członek Zarządu.